Leerlingenkaart

Heb jij al een leerlingenkaart?  Alle leerlingen van de HAMW kunnen voor zo’n leerlingenkaart terecht op het secretariaat in Diest of Aarschot.  Met deze leerlingenkaart kan je alle voorstellingen uit onderstaande lijst aan een reductietarief van 7€ bijwonen.  Meer informatie over de voorstellingen kan je terugvinden op de websites elk cultureel centrum.

Den Amer

Nijverheidslaan 24, 3290 Diest

http://www.ccdiest.be/

Hoe gebruik ik mijn leerlingenkaart hier?
Leerlingen reserveren hun tickets via onze website aan vvk-prijs (ze kunnen het reductietarief van € 7 niet zelf selecteren). Nadien nemen ze contact op met de balie via tickets@ccdiest.be. Na het voorleggen van hun lidkaart voor schooljaar 19-20 worden de tickets aan hen bezorgd en het verschil in prijs verrekend. Kortingen zijn niet cumuleerbaar. Zij kunnen deze voorstellingen dus niet in een abonnement nemen.

  • donderdag 26/09/2019 (20u30) Histrylogie – Het Verhaal van de 2 Meter Sessies (muziek)
  • vrijdag 27/09/2019 19:30 Zonzo Compagnie & HOP FROG Fanfare – Koper & Vel (6+) (muziek)
  • donderdag 10/10/2019 (20u30) NOK – Roberto Zucco (theater)
  • dinsdag 22/10/2019 (20u30) Steiger – #LOCATIONS (jazz)
  • donderdag 24/10/2019 (20u30) De KolonieMT – Mevrouw Bob (theater)
  • donderdag 14/11/2019 (20u30) tg STAN – Hitchcock/Truffaut (theater)
  • dinsdag 19/11/2019 (20u30) Voetvolk / Lisbeth Gruwez – The Sea Within (dans)
  • zaterdag 23/11/2019 (20u30) Soetkin Baptist, Jan Van Outryve & Didier François – Cold & Raw museum(muziek klassiek)
  • donderdag 28/11/2019 (20u30) Hendrik Willemyns (Arsenal) – Birdsong film(muziek)
  • woensdag 11/12/2019 (20u30) Filip Jordens – Hommage à Brel (muziek)
  • donderdag 12/12/2019 (20u30) Vernieuwd Gents Volkstoneel – Zakman (theater)
  • dinsdag 17/12/2019 (20u30) Joey Baron, Bram De Looze & Robin Verheyen – MiXMONK (jazz)
  • dinsdag 21/01/2020 (20u30) Ataneres Ensemble – MMM modern klassiek
  • donderdag 23/01/2020 (20u30) Maxime Waladi i.s.m. Action Zoo Humain – Le Chicon (theater)
  • donderdag 13/02/2020 (20u30) Comp.Marius – De Schpountz (theater)
  • dinsdag 18/02/2020 (20u30) Wim Mertens Trio – 40 jaar Wim Mertens (modern klassiek)
  • donderdag 20/02/2020 (20u30) Dominique Van Malder & Ride This Train – Johnny Cash, The Man and The Music (muziek)
  • donderdag 05/03/2020 (20u30) Abattoir Fermé – Gonzo (theater)
  • dinsdag 10/03/2020 (20u30) Alexander Vantournhout – Red Haired Men (dans)
  • dinsdag 17/03/2020 (20u30) Stephan Graf v. Bothmer (DE) – The Silent Movie Project : Laurel & Hardy film(muziek)
  • woensdag 25/03/2020 (20u30) Compagnie Cecilia – De broers Geboers (theater)
  • vrijdag 27/03/2020 (20u30) David Poltrock & Niklas Paschburg (DE) (modern klassiek)
  • donderdag 23/04/2020 (20u30) Zuidpool – De aanzegster (theater)
  • dinsdag 05/05/2020 (20u30) Yannick Peeters, Claron McFadden & Jim Black – GingerBlackGinger (jazz)
  • donderdag 14/05/2020 (20u30) Lazarus & Robbin Rooze – Iemand moet het doen (theater)
  • woensdag 20/05/2020 (20u30) Ultima Vez – TRACES (dans)

Het Gasthuis

Gasthuisstraat 22, 3200 Aarschot

www.hetgasthuis.be

  • 26/09/19 (20 uur) – Sophia amman plays cohen    (muziek)
  • 28/09/19 (20 uur) – Vrijen met dieren – NTG (theater)
  • 09/10/19 (20 uur) – Portland (muziek)
  • 18/10/19 (20 uur) – Dez Mona (muziek)
  • 23/10/19 (20 uur) – Het huwelijk-Tibaldus (theater)
  • 26/10/19 (20 uur) – Hybris-Het Nieuwstedelijk (theater)
  • 23/11/19 (20 uur) – Frontaal- Cie Cecilia (theater)
  • 78/12/19 (15uur) – Poëzie&Muziek: J.Van leeuwen, M Van Hauwaert (literatuur)
  • 22/01/20 (20 uur) – Melancholia-De Roovers (theater)
  • 23/01/20 (20 uur) – De Hoogste berg (comedy)
  • 07/02/20 (20 uur) – Cosi-De Schone Compagnie (theater/muziek)
  • 12/02/20 (20 uur) – Move on- Tg STAN&Kloppend Hert (theater)
  • 20/02/20 (20 uur) – Red Haired Man (dans/acrobatie-
  • 13/03/20 (20 uur) – Intronauts (figurentheater)
  • 02/04/2020 (20 uur) – Lalala-Alfama Quartet&Anne Niepold (muziek)

GC Den Egger

August Nihoulstraat 74, 3270 Scherpenheuvel-Zichem

https://www.denegger.be/

  • Zondag 22/09/19 (11 uur) Dirk Noyen, Tars Lootens & Dirk van Gorp ‘When Dirk Noyen meets Tars Lootens’ (aperitief)
  • Donderdag 26/09/19 (20 uur) TG de LINK ‘Vrijen met dieren’ (theater)
  • Zaterdag 05/10/19 (15 uur) d’irque & fien ‘Sol Bémol’ (circus/familie)
  • Donderdag 10/10/19 (20 uur) Soe Nsuki ‘Soetopia’ (humor)
  • Donderdag 24/10/19 (20 uur) An Nelissen, Nele Goossens & Intgeniep ‘Helden uit het cabaret’ (humor)
  • Zondag 10/11/19 (11 uur) Lon Eldridge & Steven Troch ‘Cool Iron’ (aperitief)
  • Donderdag 21/11/19  (20 uur) Rudi Vranckx, Katarina Vermeulen, Wigbert, Charles Nagtzaam & Serge Feys ‘Vriend of vijand’ (muziektheater)
  • Donderdag 28/11/19 (20 uur) De Spelerij ‘Closer’ (theater)
  • Zondag 08/12/19 (11 uur) Harp & Bones ‘Lullaby’ (aperitief)
  • Zondag 19/01/20 (15 uur) Jeugdtheater Ondersteboven ‘Kleine draak’ (familie)
  • Zondag 26/01/20 (11 uur) Ben Vanderweyden Quartet & Fred Brouwers ‘Thank you, Toots!’ (aperitief)
  • Zondag 08/03/20 (14 uur) Ida van Dril & Michiel Schreuders ‘De Rattenvanger’ (familie)
  • Zondag 08/03/20 (15.30 uur) Theater Tieret ‘Raspoetin’ (familie)
  • Woensdag 18/03/20 (20 uur) De Kolonie MT/Bruno Vanden Broecke ‘De Woordenaar’ (theater)
  • Donderdag 26/03/20 (20 uur) Het Prethuis ‘Brasschaatse huisvrouwen’ (theater)
  • Zondag 29/03/20 (11 uur) Myrddin & Imre (aperitief)
  • Zondag 26/04/20 (11 uur) JM Little Big Band ‘New Picture, Old Frame’ (aperitief)
  • Donderdag 07/05/20 (20 uur) Maaike Cafmeyer & Peter De Graef ‘Hullep’ (humor/theater)
  • Donderdag 28/05/20 (20 uur) Tristero ‘Iemand van ons’ (theater)
  • Vrijdag 29/05/20 (20 uur) Jazzisfaction Big Band invites Philip Catherine (muziek)

GC ‘de Mena’ – VERDIEP 2

Provinciebaan 2 – 3110 Rotselaar

www.verdiep2.be

  • 11/12/19 Lijmen – Grof Geschud – Cabaret (theater)
  • 08/01/20 – The Great Belgian Songbook Try Out  Muziek (theater)
  • 29/01/20 – Playlist 2019 – Marcel Vanthilt (theater/muziek)
  • 18/03/20 – Opus 3 – Senne Guns (muziek/theater)